1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva sk. 1
V Banskej Bystrici sa 21.5.2026 v popoludňajších hodinách uskutočnilo 1. kolo M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva sk.1. Spolu sa zapojilo 91 súťažiacich zo 7 klubov a oddielov. V štyroch disciplínach beh na 60 m, beh na 600 m, skok do diaľky a hod vortexom bolo bodovaných prvých 10 miest. Pretekári na prvých troch miestach v každej disciplíne boli odmenení medailami. V kategórii dievčat /50/6/ tri naše členky získali spolu 24 bodov a ako družstvo obsadili 4. miesto. Slezáková Zuzana v hode vortexom výkonom 26,34 m obsadila 1. miesto, v skoku do diaľky výkonom 335 cm obsadila 10. miesto, v behu na 60 m čas 10,13 s stačil na 12. miesto. Spolu získala 12 bodov. Baloghová Sabina v skoku do diaľky výkonom 352 cm obsadila 4. miesto, v hode vortexom výkonom 16,29 m obsadila 12. miesto, v behu na 60 m čas 11,15 s stačil na 31. miesto. Spolu získala 7 bodov. Bešinová Terézia v behu na 600 m časom 2:16,40 min obsadila 6. miesto. Spolu získala 5 bodov. V kategórii chlapcov /41/7/ traja naši členovia získali spolu 6 bodov a ako družstvo obsadili 7. miesto. Slíž Jakub v hode vortexom výkonom 24,40 m obsadil 5. miesto, v skoku do diaľky výkonom 275 cm obsadil 15. miesto, v behu na 60 m časom 10,88 s obsadil 24. miesto. Spolu získal 6 bodov. Slezák Jakub v skoku do diaľky výkonom 252 cm obsadil 21. miesto, v behu na 60 m časom 11,22 s obsadil 31. miesto. Slíž Filip v skoku do diaľky výkonom 225 cm obsadil 24. miesto, v behu na 60 m časom 11,21 s obsadil 30. miesto.


Pridaj komentár