3. kolo Atletickej ligy

AO Akademik TU Košice usporiadali 3. kolo Atletickej ligy družstiev mužov a žien. Preteky sa konali 13.6.2021 na atletickom štadióne TU. Náš člen Mistrík Martin v rámci hosťovania za ŠK Dukla o. z. Banská Bystrica súťažil v troch disciplínach a v dvoch si zlepšil osobné rekordy. V hode kladivom /7,26kg/ výkonom 55,03 m zlepšil osobný rekord o 2,07 m a obsadil 1. miesto. Vo vrhu guľou /7,26kg/ výkonom 11,37 m zlepšil osobák o 16 cm a obsadil 7. miesto. V hode diskom /2kg/ výkonom 31,42 m obsadil 8. miesto. ŠK Dukla o. z. Banská Bystrica obsadila celkove 2. miesto ziskom 201 bodov a Mistrík Martin prispel 18 bodmi. Gratulujeme Martinovi k úspešným pretekom, keď v hode kladivom po výrazne zlepšenom osobáku, prvýkrát porazil Koukala ml. a prvýkrát vyhral disciplínu v Atletickej lige.

One comment on “3. kolo Atletickej ligy
  1. Danica Sokolíková píše:

    Gratulujem Martinovi konečne k slušnému osobáku.Prvýkrát čo sa Ti podarilo poraziť Koukala mladšieho,čo je cenný skalp a vyhrať kladivo v atletickej lige.Zdá sa ,že Ti corona prospela.Danica Sokolíková

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.